B3

Plán cesty

Deň: 6

Dnešný deň som mal v pláne dostať sa k moru a niekde k moldavským hraniciam. Nakoniec to dopadlo tak, že som išiel až do Moldavska. To mi bol čert dlžen, ale k tomu sa ešte dostanem zajtra. Včera večer som hľadal miesto, kde by som sa zložil. Našiel som pekné miesto v jednej odbočke pri poli, ale zjavne už bolo obsadené, tak som sa posunul o hodný kus ďalej.

Digital Camera

 

Ráno som po ceste stretol dve študentky na bicykloch zo Srbska, ktoré zhodou okolností išli do toho istého prístavného mesta ako ja akurát že oni už mali za sebou 12 dní a pred sebou tri dni a mne to malo trvať asi tri hodiny. Kočky nafasovali nálepky rádia a zapózovali mi. Aj takto sa dá cestovať, kde je vôľa, tam je cesta. Tá naľavo sa volá Farny, alemeno jej kamošky som si bohužiaľ nezapamätal. Tak si to užite kočky.

Digital Camera

 

Rumunské more je teplé mokré a neviem či je aj slané, neodvážil som sa ochutnať, pretože tam  pláva  aj kopec zaujímavých vecí.

Digital Camera

Digital Camera

Digital Camera

Digital Camera

Digital Camera

 

Cez dunaj som to šupol trajektom za 2 eura k moldavským hraniciam.

Čo sa týka Moldavy, o tom sa podrobnejšie rozpíšem ešte zajtra. Dnes stačí, keď poviem že je to hrôza, hrôza pre každého nie len motorkára ale vodiča. Určite si prečítajte príspevok zo zajtrajšieho dňa, pretože bude stáť za to. Malo ma odradiť už to, že na hraniciach ma chceli moldavské komáre úplne vycicať. To bolo niečo, boli všade. Jedného zabijete a na jeho mŕtvole už pristávajú ďalší piati. To sa nedalo vydržať. Pýtal som sa colníčky, ako to môže vzdržať. Pokrčila plecami, zabila za hrsť komárov a povzdychla, musím.

Do Moldavska som prišiel v noci, preto nemám z dnešného dňa žiadne fotografie, len som prespal a ráno som skúsil ísť ďalej.

ďalšie foto len tak

Digital Camera

Digital Camera

 

Pin It on Pinterest

Share This